VYBERTE SI, V ČEM VÁM MŮŽEME POMOCI

OFFICE 365

Pracovní nástroje pro produktivní firmu – základní sada kancelářských aplikací, vždy aktuální a v jednotném standardu pro všechny uživatele.

ŘÍZENÍ A PROCESY

Chceme, aby ve firmě fungovaly procesy, které budou přirozené, flexibilní (protože život je změna), srozumitelně popsané a postup podle nich bude co nejpohodlnější.

KOMUNIKACE

Potřebujeme umožnit dostatečně bezpečnou komunikaci uvnitř podniku (různých oddělení i dočasných, projektových týmů), i když zahrnuje třeba externisty, nejen zaměstnance firmy.

SDÍLENÍ INFORMACÍ

Chceme uchopit ukládání a sdílení dokumentů a informací ve firmě moderně.

HOSTING

Nechceme investovat čas a energii do věcí, které přímo nesouvisejí s činností naší firmy.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

Máme se postarat o shodu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.

VÝVOJ A TESTOVÁNÍ

Naši uživatelé mají fakt různé nápady – a většinu z nich je potřeba co nejrychleji vyzkoušet.

ZLOBÍ MĚ NĚCO JINÉHO

Nenašel jsem naši firmu ani v jednom z popsaných scénářů.

Do 24 hodin můžete vědět, jak budeme postupovat pro vaši firmu


INSPIRUJTE SE FUNKČNÍMI ŘEŠENÍMI

Eshop v cloudu

V dnešní době nemá smysl vyvíjet vlastní e-shop od píky a svépomocí. Investice je obrovská a bez záruky aktuálnosti. Za pár let e-shop vyjde z módy, nebude mít potřebné moduly, nebude stačit cloudovým ohebnějším platformám. A shánějte rok co rok vývojáře, který nahlédne do kódu a raz dva udělá zázraky. To je nereálné. Technologie jsou rychlejší než my a držet se na technologické špici je náročné.

Pro advokátní kancelář

Zdá se, že v nejbližší době budeme moci mezi stabilními zákazníky online služeb přivítat i klienty z oboru, kterému dříve již samotné slovo „cloud“ znělo spíše jako hanlivý výraz, či název něčeho, co zcela jistě nebudou nikdy potřebovat. Ano, odhadujete správně, jedná se o obor advokacie, která se až dosud držela již přežitého pohledu, že jediné, co platí, je ve spise na papíře…

Špičková videokonference

Člověk je v dnešním světě informačních technologií zahlcen množstvím dat, z nichž mozek dokáže zpracovat pouze zlomek. Na každého z nás je vyvíjen stále větší tlak, abychom si uměli vybrat správné a efektivní řešení. Roste význam komunikace online, která se stává jedním ze základních kamenů komunikace mezilidské.