PŘÍJEMNÉ ROZHRANÍ
MEZI ČLOVĚKEM A JEHO IT

O NÁS

Již od roku 1991 pomáháme vytvářet příjemné rozhraní mezi člověkem a jeho IT. Pracujeme s informačními technologiemi různých společností, nejčastěji na partnerské úrovni. Microsoft, ESET, Symantec, GFI či Citrix nám stojí těsně po boku. Díky svým znalostem a zkušenostem jsme bezpečným průvodcem v transformačním období IT. Nic neřešíme od stolu. Máme důležitou zásadu. Nasloucháme specifickým potřebám každého klienta. A podle jeho potřeb připravíme řešení, které vede k efektivitě a úspěchu.

Jsme předním světovým specialistou na licenční politiku nejen. A především úzce spolupracujeme s dalšími specialisty. Najít pro své klienty vhodné komunikační, dohledové, informační nebo bezpečnostní systémy, cloudové služby či hosting, je pro nás stejně zásadní jako najít dokonalý nástroj. Dohlížíme, aby licence byla v pořádku ze všech stran. A aby přinesla očekávaný užitek. Zjednodušeně řečeno, pro své zákazníky a jejich IT děláme to nejlepší. Tak jako bychom dělali i sami pro sebe.

VÍCE NEŽ 100 PARTNERŮ

Že je na nás spolehnutí a své práci skvěle rozumíme, dokazuje i přízeň našich partnerů. Počítají se na stovky a jsou s námi roky. Každá spolupráce je pro nás výzvou. Najít funkční řešení a poté dohlížet, jak sviští a přispívá k pohodovému chodu klienta, je pro nás hnacím motorem se stále zdokonalovat. Každý partner je pro nás stejně důležitý a velmi si ho vážíme. Učíme se totiž od sebe navzájem. A o partnerství život, i ten profesní, přeci je. O komunikaci, která se nikde nezamotá. Stát se naším partnerem znamená jít vpřed, dál do světa.

JAK PRACUJEME

Pokaždé jinak. Individuálně a zároveň komplexně. Svým klientům zajistíme programové vybavení pro jeden počítač, pro celofiremní síť nebo server. Jak to celé děláme? Srdcem a rozumem. Nejdřív zjistíme vaše potřeby, poté je porovnáme s realitou a možnostmi řešení, které už máte, a navrhneme vylepšení nebo novou cestu. Samozřejmě s důrazem na bezproblémovost, s neprůstřelnou ochranou a skvěle zpracovanou licenční politikou. Pak se postaráme, aby se nový systém v pořádku rozběhl, a vy jste mu výborně porozuměli. A nakonec už nám nezbývá než v pozadí dohlížet, že všechno klape tak, jak má. Jistíme vám záda. Každý den.

INSPIRUJEME

Své znalosti a dovednosti si neschováváme v šuplíku. Vidíme kolem sebe tolik inspirace, a proto je pro nás ctí, že i my můžeme inspirovat někoho dalšího. Již od roku 1992 vydáváme magazín softwarový QUAS. Několikrát do roka pošleme do světa, svým klientům a partnerům přes 3000 výtisků – aby pořád nekoukali jen do obrazovky, a přesto čerpali nové vědomosti. Píšeme srozumitelně a přesně. I v tom nám pomáhají naši partneři. Publikujeme, přednášíme, školíme. A vzděláváme i další partnery či pracovníky společnosti Microsoft. Chceme ukazovat i ostatním, že sny se mohou plnit. Ty ajťácké. I ty uživatelů. Ony jsou totiž vlastně společné.

NÁŠ TÝM

Darina Vodrážková

STRATEGY LEAD

věnuje se více než 25 let budování mostů mezi lidmi a IT, mezi ajťáky a licencemi, mezi IT profesionály navzájem, mezi uživateli a jejich nástroji. Ráda překládá a tlumočí těm, co spolu potřebují najít řeč.

Ondřej Soukup

SOFTWARE SPECIALIST

je vyhledávaným a nejspolehlivějším specialistou na licenční otázky, ať už se týkají tradičních řešení „on-premise“, nebo cloudových modelů a také rozličných hraničních scénářů, kde se kombinuje o sto šest.

Karel Slusarčuk

PROKURISTA

má za sebou přes dvacet let zážitků v pozici CIO včetně zkušeností z řízení mezinárodního týmu. Má vášeň pro logistiku a finance. Má také nesmírně rád lidi a rád pro ně hledá schůdné cesty k jejich cílům.

DAQUAS a jeho lidé

ČLENOVÉ TÝMU

postupně je budeme představovat i s jejich specializacemi a láskami. Jsou mezi nimi interní i externí profesionálové. Ty my totiž s velkým zaujetím sbíráme, abychom je pak mohli půjčovat „svým“ klientům.

PODÍVEJTE SE, V JAKÝCH OBLASTECH VÁM MŮŽEME BÝT NÁPOMOCNI