VÝVOJ A TESTOVÁNÍ

Naši uživatelé mají fakt různé nápady – a většinu z nich je potřeba co nejrychleji vyzkoušet. Když je hned zase nezavrhnou, tak je chtějí rovnou používat. Rychle. Nejlíp od včerejška. Proto potřebujeme mít vytrvale po ruce nástroje pro rapidní vývoj, agilní tvorbu s využitím interakcí a iterací s autory (nápadů i řešení). Chceme k tomu mít to nejlepší, co nám práci zrychlí a usnadní. Třeba takové Visual Studio – pro někoho denní chleba, pro někoho nárazová záležitost na rychlý krátký projektík, který bude potřebovat další úpravu až zase za půl roku. Výhodou je, že cloudový software prý nestárne a nemusí se platit, když jej nepotřebujete.

Testujeme! Nejsme hazardéři. Ovšem čas nás tlačí. Potřebujeme si nasimulovat prostředí – raději dříve než později. Nakonfigurovat si nejrůznější parametry a sledovat důsledky změn. Není čas vybírat hardware, aby nebyl zbytečně drahý (a zůstal nevyužitý, protože projekt se nakonec nekonal), aby byl rozšiřitelný, když na to přijde, aby byl kompatibilní s tím, co už tu máme. Nechceme každý projekt začínat od instalace operačního systému – na to není čas. Taková pořádná virtuální laboratoř, to je něco, co nás, vývojáře, baví!

A když je hotovo v testu, tak hned jedeme naplno. Škálujeme za pochodu, jak si doba a uživatel žádá. A stejně nám vrtá hlavou… nešlo by to levněji? Rychleji? Jistěji? Líp?

Produkty:

  • Visual Studio Subscriptions
  • Azure

Články:

Doporučené služby partnerů