Štítky: E-commerce, Azure, Cloud a úložiště, GDPR, Power BI

Azure pro e-shop (Webmium)

V dnešní době nemá smysl vyvíjet vlastní e-shop od píky a svépomocí. Investice je obrovská a bez záruky aktuálnosti. Za pár let e-shop vyjde z módy, nebude mít potřebné moduly, nebude stačit cloudovým ohebnějším platformám. A shánějte rok co rok vývojáře, který nahlédne do kódu a raz dva udělá zázraky. To je nereálné. Technologie jsou rychlejší než my a držet se na technologické špici je náročné.

A co třeba opensource řešení, které je zdarma? To sice ano, ale opět je tu riziko rychlého zestárnutí e-shopu. Navíc bývá tento svobodný software pomalý a sehnat obratem člověka, který se vám o něj postará, je hodně obtížné.

Microsoft Azure to jistí

My jdeme s dobou a e-shop neustále vyvíjíme. Jednoznačně moderně. Se vším potřebným k úspěšnému prodeji. Zákazníkovi navrhneme design na míru, který tutově funguje. I na mobilech.

E-shop Webmium je dokonale připraven pro české prostředí, včetně napojení na cenové srovnávače. Jeho předností je rychlost a spolehlivost na všech frontách. Cloudová technologie Microsoft Azure to jistí. Naši zákazníci nemusí mít strach z provozu e-shopu, jelikož Azure je stabilně bezpečný cloud, a tak je připraven i na GDPR. Díky DCN je obsah směrem k zákazníkovi doručován bleskovou rychlostí přes moderní protokol HTTP2.

Neomezené množství dat

Obrovské množství produktů a fotek v e-shopu? To vůbec není problém. Azure storage totiž umožňuje za malé peníze uložit neomezené množství dat. Databáze je škálovatelná, takže zvládá i velký nápor. Třeba o Vánocích. Machine learning pro změnu zákazníkům poskytuje komfort v nakupování, díky personalizovanému obsahu na e-shopu.

Usnadní práci. Ušetří čas

Máme slabost pro kvalitní SEO, proto každý e-shop optimalizujeme od hlavičky až k patičce. Pro lidi i pro roboty. E-shop je připraven propojit své síly s účetními systémy, což podnikatelům usnadní práci a ušetří spoustu času. Vždyť všechna data jsou tak na jednom místě. A co košík? Ten je tak průchodný, že mu těžko unikne důležitá konverze. To vše testujeme. Na lidech.

Co jde změřit, to jde zlepšit

Abychom pomáhali klientům posouvat se v podnikání dále, pravidelně data z e-shopu vyhodnocujeme a navrhujeme klientům možnosti pro růst. Pro analýzu dat, kromě standardního napojení na Google Analytics, používáme Microsoft Power BI. Nástroj nám umožňuje sdílet data na jednom místě v reálném čase. A tak máme data ve firmě pod kontrolou. Předat je klientovi v podobě pro něj dobře čitelné už je hračka.

Moc důležité je oboru e-commerce rozumět do hloubky. Chápat návaznosti jednotlivých procesů a pochopit smysl účinné propagace. Co víc si přát než e-shop na cloudové technologii s týmem takto vybavených profíků v zádech? Pokud chcete e-shop, rozhodně si pořiďte výkonné řešení i s plnou podporou ze strany poskytovatele.

Tereza Kuliševová | Webmium