Štítky: Vývoj řešení, Informační systémy

DevOps je dobrá cesta pro vás i vaše uživatele

Jak se po ní vydat? S doprovodem a s dobrou výbavou.

O nástroje pro DevOps se vám postará Azure DevOps project – sada služeb, které poskytují vynikající podporu metodice, o níž se nejvíce dozvíte na konferenci pořádané Počítačovou školou GOPAS v úterý 29. října v prostorách společnosti Microsoft v Praze na Vyskočilově ulici.

 

 

DevOps je fenomén posledních let. Každý, kdo se pohybuje v IT a okolo něj o něm slyšel. Jenže co to je? Tak v první řadě to není žádná metodologie, která se jednoduše popíše, naučí a použije. Spíš je to přístup (filosofie) k řízení, a to nejenom IT. Těžko můžeme “být” DevOps, když zbytek firmy neví, o co jde, a jak si s tím poradit. 
Pojďme se společně podívat na 6 základních principů, jak tyto principy naplnit, komu a jak se to (ne)povedlo, a co to pro nás znamená.

Konference je určena CIOs, BDMs, vedoucím provozu IT, vedoucím velkých projektů, DevOps inženýrům, integračním specialistům, manažerům řízení incidentů a změn, testerům a všem, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod. Jedná se o IT manažery, IT procesní specialisty, projektové manažery a všechny, kteří se podle daných procesů řídí. Dále pak analytikům, provozním manažerům, vlastníkům informací nebo procesů, manažerům odpovědným za vztah se zákazníkem či za poskytování služeb. A samozřejmě všem, co se o témata související s řízením IT zajímají.

Žádné komentáře

Přidat komentář