Univerzální škálovatelná platforma pro serverové aplikace, virtualizace serverů

Mít neomezeně velké a perfektně zabezpečené datové centrum připravené kdykoli ihned posloužit vašim potřebám – okamžitým, trvalým, naléhavým, mimořádným… velkým i malým. Co víc si může profesionální IT a jeho uživatelé přát? Tak asi právě tohle, ale zadarmo.

Tak to neumíme a neumí to nikdo. I v IT funguje zákon zachování hmotnosti a energie. Vyrobit něco z ničeho nelze. Získat za přiměřené peníze odpovídající flexibilitu, bezpečnost, možnost okamžitého použití – to se dá. Můžete volit mezi pouhou infrastrukturou, platformou včetně třeba databázových nástrojů a celou škálou nejrůznějších hotových služeb a aplikací, které se nad touto infrastrukturou nabízejí.

Můžete volit mezi velkým veřejným cloudem, jako je třeba Microsoft Azure, a tuzemským poskytovatelem služeb, které najdete v každém větším městě (a většinou v několika naráz kvůli redundanci). Každé řešení má svůj půvab – a nejpůvabnější je fakt, že je můžete i kombinovat. A to dokonce i s tradičním on-premise uspořádáním. Hybridní řešení podpořené kvalifikovaným profesionálním partnerem – to je sen mnoha interních IT Pro i jejich uživatelů.

S takovými možnostmi můžete velmi rychle realizovat nápady a požadavky na změny, testovat cokoli během vývoje, simulovat skutečné provozy – bez toho, že byste ztráceli čas přemýšlením nad dokonale vyladěnou konfigurací, vyjednáváním o rozpočtu, hledáním vhodného dodavatele a schvalováním investic. Vaši uživatelé si žádají rychlé reakce a agilní přístup k naplnění svých požadavků. Virtuální výpočetní zdroje jsou cestou, jak věci rychle realizovat a ladit za pochodu. Také zpřístupňují drahé technologie náročné na provoz mnohem širšímu okruhu firem, které by na ně jinak nedosáhly.

Mezi partnery najdete provozovatele pečlivě vyladěných datových center i ty, kteří se pečlivě vyladili na jemné tóny nabídky stovek služeb dostupných v Microsoft Azure a umějí vám je zkomponovat do symfonie, která bude lahodit i absolutnímu ajťáckému sluchu.