Štítky: M365

Microsoft 365 (M365) Enterprise je řešení pro organizace o desítkách až tisících uživatelů. Menším a především začínajícím podnikům podobnou službu obvykle dostatečně prokáže levnější služba M365 Business.

M365 Enterprise obsahuje prakticky všechno, co je potřeba pro produktivitu kancelářských pracovníků (Office, komunikace, spolupráce, sdílená úložiště – v úrovních O365 E3 či E5) a pro správu jejich koncových zařízení (funkce Enteprise Mobility and Security), ať už se jedná o stolní a přenosné počítače, nebo mobilní telefony, soukromá zařízení, která patří zaměstnancům, atd. Dále tato sada poskytuje vždy aktuální (a tedy přiměřeně bezpečnou) verzi operačního systému Windows (je v ní totiž i upgrade ze starších verzí Windows edice Professional).

M365 Enterprise lze využít i v hybridních scénářích kombinujících aplikace, které běží online s těmi on-premise. Pomáhá vyřešit zadání související s přísnou ochranou nejen osobních údajů, ale jakýchkoli důležitých dat firmy a jejího know-how. Precizně zabezpečuje „vstupní brány – koncová zařízení“ proti potenciálním útokům a zároveň dovoluje přesně nakládat s právy jednotlivých uživatelů vůči jednotlivým aplikacím a datům. Současně také umožňuje dohlížet na to, co se s daty děje, takové informace nejen sledovat a archivovat, ale také proaktivně zasahovat, dopředu omezovat nežádoucí chování – svévolné či z nedbalosti a nepozornosti.